Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб: 9:00 - 18:00

Нд: вихіднийПослуги

Стоматологічна клініка «Dental Clinic» надає своїм клієнтам якісні терапевтичні послуги, що допомагають позбутися зубного болю, запобігти розвитку захворювань і підтримувати здоров’я зубів і ротової порожнини в належному стані.

Ендодонтія – це лікування кореневих каналів, яке дозволяє зберегти зуб при пульпіті. Ця робота вимагає найвищої майстерності стоматолога. В наших лікарях ви можете бути впевнені на 100%

Ортопедія – це лікування та діагностика порушень функцій зубної щелепи. Виготовляється шляхом протезування чи встановлення регулюючих апаратів. Лікарі-ортопеди стоматологічної клініки «Dental Clinic» проведуть якісне виправлення функцій зубної щелепи шляхом протезування або встановлення регулюючих апаратів.

Хірургічна стоматологія в клініці «dental clinic» - це професійні стоматологи-хірурги з багаторічним стажем роботи, які проведуть операції зі збереження або видалення Ваших зубів без болю.

Імплантологія - найбільш дієвий та надійний вид протезування, який ефективно позбавить Вас проблем із зубом. Стоматологи компанії "Dental Clinic" професійно позбавлять Вас зайвих переживань та зубного болю, якісно відновлять функції зубної щелепи. Ваша усмішка буде найяскравішою та найкрасивішою!

Пародонтологія – це один із розділів терапевтичної стоматології, що займається лікуванням і профілактикою захворювань пародонту, органів і тканин, що оточують зуб (ясна, періодонтальна зв'язка, що утримує зуб в осередку кістки, і сама кістка щелепи).

Реєстратура онлайн

Скористайтеся зручною та наочною системою запису до лікаря!

Тепер процес запису став ще простіше та вільніше.